Sugeruj się doświadczeniem innych

Wszystko zależy od metody i od rozsądku

Choć wybielanie zębów za pomocą

A co na to stomatolodzy? – wybielanie zębów w domu

Na początku może się wydawać, że dentyści specjalnie nie popierają metod domowych dotyczących wybielania zębów. Nie warto jednak kierować się samym zyskiem z ich strony, ale również intencjami, ponieważ opinie i rady nie biorą się znikąd. A zatem, wybielanie zębów opinie stomatologów są ogólnie polecane, czy odradzane?
plastrów staje się coraz bardziej popularne, specjaliści odradzają korzystania z tej metody. Nie jest bezpieczne to, aby na własną odpowiedzialność przetestować coś, co nie jest odpowiednie dla każdego. Jeżeli koniecznie chcesz, to zalecane jest to, abyś przed tym wybrał się do stomatologa na wizytę kontrolną. Nie możesz mieć żadnego zapalenia i zakażenia, co prawda zdarza się to rzadko, ale inaczej możemy za to zapłacić wysoką cenę – jeśli chodzi o zdrowie, samopoczucie i leczenie. Warto się odwołać do cennej wypowiedzi jednej Pani stomatolog, która podkreśla, że:
– lepiej iść na wybielanie do dentysty, ponieważ efekty przy zastosowaniu past wybielających i plastrów były chwilowe i ciężko było osiągnąć upragniony efekt.
– dopiero po wizycie u stomatologa i indywidualnego podejścia, pacjentka zauważyła znaczną różnicę, która starczy na więcej czasu.
– przy nadmiernym używaniu pasków, nakładek, można uzyskać efekt odwrotnym czyli nadwrażliwość dziąseł, zębów.
– stosowanie się do zaleceń w instrukcji nie jest kluczowe, ponieważ każdy ma inną wrażliwość, a w tym jamę ustną, która niekoniecznie zaakceptuje takie składniki zawarte w tych produktach.

Inne, bezpieczne rozwiązanie

Konieczna jest wizyta u dentysty i zrobienie “ubranka” na zęby ze specjalnego plastiku – coś jak silikon, które dokładnie przylega do zębów. Trzeba to robić przez tydzień, a najlepiej przez całą noc. Efekty wizualne bardzo pozytywne. Warunkiem są oczyszczone zęby przez dentystę. Natomiast ze wszystkim należy podchodzić z umiarem, ponieważ nadwrażliwość jest coraz częstszym problemem wśród internautów i społeczności.